+370 607 89993info@biurogidas.lt

Krepšelis

0 prekė(s) - 0.00 € Pirkti
Jūsų krepšelis yra tuščias!

Covid-19 testai

Greitasis COVID-19 Antigenų testo rinkinys 1 vnt. (iš seilių)

-14% Greitasis COVID-19 Antigenų testo rinkinys 1 vnt. (iš seilių) Greitasis COVID-19 Antigenų testo rinkinys 1 vnt. (iš seilių) Greitasis COVID-19 Antigenų testo rinkinys 1 vnt. (iš seilių)
Greitasis COVID-19 Antigenų testo rinkinys 1 vnt. (iš seilių) Greitasis COVID-19 Antigenų testo rinkinys 1 vnt. (iš seilių)
Vieneto kaina (vnt.): 7.30 € 8.50 € Kaina su PVM

Prekės kodas: 750-039

Greitasis COVID-19 Antigenų testo rinkinys - kietos fazės imunochromatografinis tyrimas, skirtas greitai ir kokybiškai nustatyti 2019 naujojo koronaviruso antigeną žmogaus nosiaryklėje. Šis testas pateikia tik preliminarų bandymo rezultatą. Todėl visi reaktyvūs bandiniai su COVID-19 testo rinkiniu (Koloidinis Gold metodas) turi būti patvirtinti alternatyviu (-ais) tyrimo metodu (-ais) ir klinikinėmis išvadomis.

PAKUOTĖS SUDĖTIS: Sandarioje pakuotėje testo kasetė kasetė, sausiklis; Medvilninis tamponas mėginių ėmimui (seilių mėginiams paimti); Antigeno ekstrakto buferis; Antigeno ištraukimo mėgintuvėlis; Popierinis darbastalis (popierinė testo dėžutė gali būti panaudota kaip darbastalis); Naudojimo instrukcija.

1 testas/1 dėžutė.

Gamintojas: -
Pasiteirauti apie šią prekę
- +
 

TESTO PROCEDŪRA
Leiskite bandymo kasetei, antigeno ekstrahavimo buferiui, mėginiui ir kontrolinėms pusiausvyrai pasiekti kambario temperatūrą (15-30 ° C) prieš testavimą.
1. Prieš imdami mėginį, įsitikinkite, kad burnoje nėra maisto likučių. Jei pacientas ką tik valgė, reikia išsiskalauti burną
ar išsivalyti dantis. Nuimkite tampono pakuotę, laikykite tamponą ant liežuvio, kol jo galiukas bus permirkęs seilėmis (mažiausiai dvi minutes).
2. Antigeno ištraukimo mėgintuvėlį uždėkite ant darbastalio, o antigeno ekstrahavimo buferinį buteliuką padėkite vertikaliai žemyn, išspauskite buteliuką, kad buferis laisvai lašėtų į antigeno ištraukimo mėgintuvėlį  neliesdamas mėgintuvėlio krašto. Į antigeną įpilkite visą antigeno ekstrahavimo tirpalą (apie 450 ul).
3. Įdėkite mėginio tamponėlį į antigeno ištraukimo mėgintuvėlį, iš anksto įdėtą su antigeno ekstrahavimo buferiu

ir pasukite tamponą maždaug 10 kartų, o tampono galvutę prispauskite prie vamzdelio sienos, kad iš tamponėlio išsiskirtų kiek galima daugiau mėginio medžiagos, tada leiskite jam pastovėti maždaug 1 minutę.
4. Išimdami tamponą, spauskite tampono galiuką, kad iš tamponėlio pasišalintų kiek daugiau skysčio. Panaudotus tamponus šalinkite pagal biologiškai pavojingų atliekų šalinimo metodus.
5. Ant antigeno ištraukimo mėgintuvėlio uždėkite lašintuvo galvutę, sandariai uždarykite ir palikite pastovėti maždaug 1 minutę.
6. Išimkite bandymo kasetę iš sandarios folijos maišelio ir kuo greičiau panaudokite ją.
7. Kasetę padėkite ant švaraus ir lygaus paviršiaus.
8. Į testo kasetės ėminio duobutę įpilkite 3 lašus (apie 100 ul, galite naudotis pipete) skysčio mišinio ir paleiskite laikmatį.
9. Palaukite, kol bus gautas reagento bandymo rezultatas. Rezultatą reikia perskaityti per 15 minučių. Nevertinkite
rezultato po 20 minučių.
REZULTATŲ INTERPRETAVIMAS

NEIGIAMAS: Jei yra tik C juostelė, o T juostelėje nėra bordo spalvos, rodo, kad mėginyje neaptiktas joks COVID-19 (SARS-CoV-2) antigenas. Rezultatas yra neigiamas.

TEIGIAMAS: Esant C juostelei, išryškėja T juostelė, bandymas parodo, ar mėginyje yra COVID-19 (SARS-CoV-2) antigeno. Rezultatas dėl COVID-19 yra teigiamas.

NEGALIOJANTIS: Kontrolinė linija nepasirodo. Nepakankamas mėginio tūris arba neteisingi procedūriniai metodai yra dažniausios priežastys, kodėl neatsiranda kontrolė linija. Peržiūrėkite procedūrą bei pakartokite testą su nauju testu. Jei problema neišsisprendžia, nedelsdami nutraukite testo rinkinio naudojimą ir susisiekite su vietiniu platintoju.
APRIBOJIMAI

Jei įmanoma, naudokite šviežius mėginius.

Norint gauti tikslų tyrimo rezultatą, reikia griežtai laikytis tyrimo procedūros, aprašytos šiame lapelyje. Bet kokie nukrypimai gali sąlygoti netikslius testo rezultatus.

Neigiamas individualaus subjekto rezultatas rodo, kad neaptiktas COVID-19 (SARS-CoV-2) antigenas. Tačiau neigiamas tyrimo rezultatas nepaneigia galimos COVID-19 infekcijos.

Neigiamas rezultatas gali būti, jei mėginyje esantis COVID-19 antigeno kiekis yra mažesnis

nustatymo ribos arba nepavyko surinkti COVID-19 antigeno paciento seilėse.

Kaip ir atliekant visus diagnostinius tyrimus, galutinė klinikinė diagnozė neturėtų būti grindžiama vieno tyrimo rezultatais, bet tai turėtų padaryti tik gydytojas, įvertinęs visus klinikinius ir laboratorinius duomenis.