+370 607 89993info@biurogidas.lt

Krepšelis

0 prekė(s) - 0.00 € Pirkti
Jūsų krepšelis yra tuščias!

Dezinfekciniai skysčiai

Dezinfekcinis skystis rankoms su purkštuku, 60 ml.

-25% Dezinfekcinis skystis rankoms su purkštuku, 60 ml. Dezinfekcinis skystis rankoms su purkštuku, 60 ml. Dezinfekcinis skystis rankoms su purkštuku, 60 ml.
Dezinfekcinis skystis rankoms su purkštuku, 60 ml. Dezinfekcinis skystis rankoms su purkštuku, 60 ml.
Vieneto kaina (vnt.): 1.98 € 2.66 € Kaina su PVM

Prekės kodas: 706-469
Pakuotėje: 48

Rankų dezinfekantas su purkštuku pagamintas pagal  Pasaulio Sveikatos Organizacijos rekomenduojamą formulę Nr.1. Talpa 60ml.

Pasiteirauti apie šią prekę
- +
 

ATSARGIAI

Labai degūs skystis ir garai. Sukelia smarkų akių dirginimą

Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų degimo šaltinių. Nerūkyti.  Talpyklą laikyti sandariai uždarytą.  Įžeminti ir įtvirtinti talpyklą ir priėmimo įrangą.  Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. 

PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.  Laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Laikyti vėsioje vietoje. 


SAUGOS PRIEMONĖS:

Akių/veido apsauga: Jeigu gaminys tyška dėvėti apsauginius akinius (pagal EN 166). Rankų apsauga: Ilgesnio sąlyčio su oda metu dėvėti apsaugines pirštines (pagal EN 374). Kvėpavimo takų apsauga reikalinga viršijus ribines poveikio vertes. Komb. filtravimo įrenginys (DIN EN 14387).

LAIKYMO SĄLYGOS:

Talpą laikyti sandariai uždarytą tik originalioje pakuotėje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti.