+370 607 89993info@biurogidas.lt

Krepšelis

0 prekė(s) - 0.00 € Pirkti
Jūsų krepšelis yra tuščias!

Dezinfekcinis skystis ir kitos saugos priemonės

Dezinfekcinis skystis „Healthy and Happy skin“ 50 ml, su purkštuku, su apelsinų eteriniu aliejumi

Dezinfekcinis skystis „Healthy and Happy skin“ 50 ml, su purkštuku, su apelsinų eteriniu aliejumi Dezinfekcinis skystis „Healthy and Happy skin“ 50 ml, su purkštuku, su apelsinų eteriniu aliejumi
Vieneto kaina (vnt.): 6.98 € Kaina su PVM

Prekės kodas: 706-468
Pakuotėje: 36

Rankų dezinfekantas "Happy and healthy skin“, pagamintas pagal Pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduojamą formulę Nr. 1.

50 ml buteliukas puikiai tiks laikyti savo automobilyje, rankinėje, kuprinėje ar net kišenėje!  Purkštukas leidžia ne tik patogiai dezinfekuoti rankas bet kur ir bet kada, bet ir efektyviau išnaudoti dezinfekcinį skystį – greitai išdžiūna ant rankų, neišsilaisto, skleidžia malonų apelsinų aromatą.

Pasiteirauti apie šią prekę
- +
 

Dezinfekcinis skystis rankoms pagamintas pagal Pasaulio Sveikatos Organizacijos rekomenduojamą formulę Nr. 1. Šia formule pagamintas dezinfekcinis skystis rankoms naudojamas tiksliai pagal naudojimo instrukciją – efektyvi priemonė prieš apvalkalinių (lipofilinių) virusų grupę, kuriai priklauso ir SARS-CoV-2 (2019-nCoV) virusas.

Naudojant paprastą dezinfekcinį skystį rankos labai greitai įsijautrina: parausta, suskirsta, jas peršti. Tad natūralu, kad motyvacija dezinfekuoti rankas mažėja, tačiau rizika užsikrėsti virusu gerokai išauga.

Šis rankų dezinfekantas ne tik efektyviai kovoja su apvalkaliniais virusais, bet ir saugo Jūsų rankų odą.  D-pantenolis ir augalinis glicerinas minkština, drėkina, ramina sudirgimus bei neutralizuoja etilo alkoholio sausinamąjį poveikį. 

Naudojimas: užpurškite dezinfekcinio skysčio ant delnų, padenkite visą rankų paviršių ir trinkite rankas, kol nudžius.

Sudėtis: etanolis >75 %, d-pantenolis, glicerinas, vanduo, vandenilio peroksidas, eteriniai aliejai.  

Ingredientai tausojantys Jūsų odą – D-pantenolis ir augalinis glicerinas minkština, drėkina, ramina sudirgimus bei neutralizuoja etilo alkoholio sausinamąjį poveikį.

D-pantenolis tonizuoja odą, apsaugo nuo uždegimų, drėkina, suteikia odai minkštumo ir stangrumo. Tai stiprus stimuliatorius veikiantis epidermio ir tikrosios odos ląstelių augimą ir atsinaujinimą. D-pantenolis prasiskverbia į gilius odos sluoksnius. Organizme D-pantenolis virsta vitaminu B5 – būtinu sveikai odai.

Glicerinas drėkina odą, užtikrina normalų ląstelių atsinaujinimą ir stiprina apsauginį odos barjerą.

Apelsinas – džiugesio, geros nuotaikos ir saulės šviesos eterinis aliejus. Jis nuveja liūdesį, kylantį nerimą, ramina ir balansuoja. Kvapas šiltas ir nuotaikingas, primena lupamo apelsino aromatą, nes būtent iš jo žievelių šis eterinis aliejus ir spaudžiamas. 

Laikymas: laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių.

Talpyklą laikyti sandariai uždarytą.