+370 607 89993info@biurogidas.lt

Krepšelis

0 prekė(s) - 0.00 € Pirkti
Jūsų krepšelis yra tuščias!

Dezinfekcinis skystis ir kitos saugos priemonės

Dezinfekcinis skystis „Healthy and Happy skin“ 50 ml, su purkštuku, su levandų eteriniu aliejumi

Dezinfekcinis skystis „Healthy and Happy skin“ 50 ml, su purkštuku, su levandų eteriniu aliejumi Dezinfekcinis skystis „Healthy and Happy skin“ 50 ml, su purkštuku, su levandų eteriniu aliejumi
Vieneto kaina (vnt.): 6.98 € Kaina su PVM

Prekės kodas: 706-467
Pakuotėje: 36

Rankų dezinfekantas "Happy and healthy skin“, pagamintas pagal Pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduojamą formulę Nr. 1.

50 ml buteliukas puikiai tiks laikyti savo automobilyje, rankinėje, kuprinėje ar net kišenėje!  Purkštukas leidžia ne tik patogiai dezinfekuoti rankas bet kur ir bet kada, bet ir efektyviau išnaudoti dezinfekcinį skystį – greitai išdžiūna ant rankų, neišsilaisto, skleidžia malonų levandų aromatą.

Pasiteirauti apie šią prekę
- +
 

Dezinfekcinis skystis rankoms pagamintas pagal Pasaulio Sveikatos Organizacijos rekomenduojamą formulę Nr. 1. Šia formule pagamintas dezinfekcinis skystis rankoms naudojamas tiksliai pagal naudojimo instrukciją – efektyvi priemonė prieš apvalkalinių (lipofilinių) virusų grupę, kuriai priklauso ir SARS-CoV-2 (2019-nCoV) virusas.

Naudojant paprastą dezinfekcinį skystį rankos labai greitai įsijautrina: parausta, suskirsta, jas peršti. Tad natūralu, kad motyvacija dezinfekuoti rankas mažėja, tačiau rizika užsikrėsti virusu gerokai išauga.

Šis rankų dezinfekantas ne tik efektyviai kovoja su apvalkaliniais virusais, bet ir saugo Jūsų rankų odą.  D-pantenolis ir augalinis glicerinas minkština, drėkina, ramina sudirgimus bei neutralizuoja etilo alkoholio sausinamąjį poveikį. 

Naudojimas: užpurškite dezinfekcinio skysčio ant delnų, padenkite visą rankų paviršių ir trinkite rankas, kol nudžius.

Sudėtis: etanolis >75 %, d-pantenolis, glicerinas, vanduo, vandenilio peroksidas, eteriniai aliejai.  

Ingredientai tausojantys Jūsų odą – D-pantenolis ir augalinis glicerinas minkština, drėkina, ramina sudirgimus bei neutralizuoja etilo alkoholio sausinamąjį poveikį.

D-pantenolis tonizuoja odą, apsaugo nuo uždegimų, drėkina, suteikia odai minkštumo ir stangrumo. Tai stiprus stimuliatorius veikiantis epidermio ir tikrosios odos ląstelių augimą ir atsinaujinimą. D-pantenolis prasiskverbia į gilius odos sluoksnius. Organizme D-pantenolis virsta vitaminu B5 – būtinu sveikai odai.

Glicerinas drėkina odą, užtikrina normalų ląstelių atsinaujinimą ir stiprina apsauginį odos barjerą.

Levandinų eterinis aliejus pasižymi raminančiu, antispazminiu, atpalaiduojamuoju, emocijas balansuojančiu poveikiu. Jis yra vienas geriausių priešuždegiminių eterinių aliejų, turi regeneruojamųjų savybių, teigiamai veikia odos būklę. Kvapas panašus į levandų, tik šiek tiek kampariškesnis, aštresnis. 

Laikymas: laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių.

Talpyklą laikyti sandariai uždarytą.

 

ATSARGIAI

Labai degūs skystis ir garai. Sukelia smarkų akių dirginimą

Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų degimo šaltinių. Nerūkyti.  Talpyklą laikyti sandariai uždarytą.  Įžeminti ir įtvirtinti talpyklą ir priėmimo įrangą.  Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. 

PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.  Laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Laikyti vėsioje vietoje. 


SAUGOS PRIEMONĖS:

Akių/veido apsauga: Jeigu gaminys tyška dėvėti apsauginius akinius (pagal EN 166). Rankų apsauga: Ilgesnio sąlyčio su oda metu dėvėti apsaugines pirštines (pagal EN 374). Kvėpavimo takų apsauga reikalinga viršijus ribines poveikio vertes. Komb. filtravimo įrenginys (DIN EN 14387).

LAIKYMO SĄLYGOS:

Talpą laikyti sandariai uždarytą tik originalioje pakuotėje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti.