+370 607 89993info@biurogidas.lt

Krepšelis

0 prekė(s) - 0.00 € Pirkti
Jūsų krepšelis yra tuščias!

Dezinfekcinis skystis ir kitos saugos priemonės

Paviršių dezinfekantas ADK-611 Higėja, 1 litras, su purkštuku

Naujas -25% Paviršių dezinfekantas ADK-611 Higėja, 1 litras, su purkštuku Paviršių dezinfekantas ADK-611 Higėja, 1 litras, su purkštuku
Vieneto kaina (vnt.): 7.47 € 9.99 € Kaina su PVM

Prekės kodas: 706-471
Pakuotėje: 6

Gamintojas: Higeja
Pasiteirauti apie šią prekę
- +
 

Dezinfekantas paviršių ir įrangos dezinfekcijai visuomenės sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose, maisto pramonės ir viešojo maitinimo įmonėse. Tinka įrankiams ir instrumentams dezinfekuoti kirpyklose, grožio salonuose. Paviršių dezinfekcinis skystis alkoholio pagrindu. 2 ir 4 tipo biocidas. Pasižymi greitu ir plataus antimikrobinio spektro poveikiu. Veikia baktericidiškai (Psiaudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Enterococcus hirae, Staphylococcus), fungicidiškai (Candida.albicans), virucidiškai ir mikrobakteriškai (TBC). Džiūdamas nepalieka apnašų. Sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosulio ir odos alergijos. Tinkamas naudoti vietose, jautriose drėgmei. Negali tiesiogiai liestis su maistu. Tinka nerūdijančio plieno, aliuminio, cinkuoto plieno, polietileno paviršių dezinfekavimui.

NAUDOJIMAS: Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. Alkoholinė dezinfekavimo priemonė ADK–611 paruošta naudojimui. Dezinfekuojamas paviršius turi būti švarus. Instrumentų, įrankių ir paviršių po dezinfekcijos nuplauti nereikia. Atsiradus alkoholinės dezinfekavimo priemonės ADK–611 užsiteršimo požymiams (iškritus dribsniams, pasikeitus spalvai), ji turi būti pakeista nauja. Esant mikobaktericidiniam arba virucidiniam užterštumui, ekspozicijos laikas 60 min.