+370 607 89993info@biurogidas.lt
Naujausios prekės
Apacer R85 Flash memory class 10, Micro SD ad..
Prekės kodas: AP16GMCSH10U5-R@507755
Apacer R85 Flash memory class 10, Micro SD ad..
5.34 €
- +
Canon cartridge 725
Prekės kodas: 1021321
Canon cartridge 725
46.07 €
- +
Xerox Phaser 6180DN, 6180N cartridge, high ca..
204.02 €
- +
Visos prekės

Krepšelis

0 prekė(s) - 0.00 € Pirkti
Jūsų krepšelis yra tuščias!

Eksploatacinės medžiagos

Biuro technikos eksploatacinės medžiagos: toneriai lazeriniams spausdintuvams, rašalo kasetės rašaliniams spausdintuvams, juostelės - adatiniams spausdintuvams.

Jei nerandate reikiamo modelio eksploatacinių medžiagų -
teiraukinės mūsų telefonu: 8 607 89993 arba info@biurogidas.lt

Dažnai naudojant spausdintuvą, tam tikras jo dalis po kurio laiko reikia pakeisti arba papildyti. Atsižvelgiant į spausdintuvo tipą (lazerinis, rašalinis ar adatinis), jam gali prireikti skirtingų eksplotacinių medžiagų. Mūsų internetinėje parduotuvėje „Biuro gidas“ galite rasti viską, ko reikia sklandžiam darbui su šia biuro technika.

 

Kokių eksplotacinių medžiagų reikia?

Biure gali būti naudojamas tiek naujesnis, tiek senesnio tipo spausdintuvas, skirtas informacijos perkėlimui iš kompiuterio ant balto popieriaus lapo. Šiems bei naujesniems spausdintuvo modeliams pritaikytas priemones rasite biurogidas.lt asortimente.

  • Jei naudojate rašalinį spausdintuvą ir Jums gali pasibaigti rašalas. Įvairių spalvų asortimentą, skirtą rašaliniems spausdintuvams galite rasti skiltyje „Rašalo kasetės“. Tačiau prieš jas perkant taip pat svarbu atsižvelgti į spausdintuvo modelį bei kokios kasetės dedamos  į spausdintuvą, nes bet kuri pasirinkta gali netikti.
  • Dirbant su adatiniu spausdintuvu, reikalingi bus nebe toneriai ar rašalo kasetės, o specialios adatinių spausdintuvų juostelės, atliekančios analogišką funkciją, kaip ir aukščiau paminėtos eksplotacinės medžiagos. Labai svarbu nesuklysti ir žinoti, kas kuriam spausdintuvui naudojama.

Taip pat kataloge rasite ir spausdintuvo atliekų bunkerius bei būgno mazgus, kurie turėtų būti periodiškai keičiami ir valomi. Neprižiūrint spausdintuvo, jo dalys dyla greičiau.

 

Kilus klausimams ar iškilus nesklandumams, susisiekite su mūsų parduotuvės konsultantais – jie atsakys į visus Jūsų klausimus.