+370 607 89993info@biurogidas.lt
Naujausios prekės
Huawei Selfie Stick Tripod AF15 (Black) 229178
26.95 €
- +
Stadler form Anna Little  A038E PTC Heater, N..
85.06 €
- +
Samsung Galaxy S10+ Ceramic White, 6.4 ", Sup..
Prekės kodas: S10+ Ceramic White@307269
Samsung Galaxy S10+ Ceramic White, 6.4 ", Sup..
667.48 €
- +
Visos prekės

Krepšelis

0 prekė(s) - 0.00 € Pirkti
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Pasirinkite filtrą
  • Gamintojai
Kainų diapazonas
Patikslinti paiešką

Informaciniai, bukletų laikikliai, lentelės, rėmeliai

Rodyti po:
Rikiuoti:
Pakabinama informacinė lentelė - laikrodis "Grįšiu"
Prekės kodas: 540-001
10.90 € (su PVM)
(10.90 €)
- +
Pastatoma informacinė lentelė - laikrodis "Grįšiu"
Prekės kodas: 540-002
14.40 € (su PVM)
(14.40 €)
- +

Įmonėse ypač daug dėmesio skiriama komunikacijai – tiek vidinė, tiek išorinė komunikacija padeda geriau suprasti organizacijos veiklą, tikslus ir stiprina komandą. Tačiau tam, kad informacija būtų lengvai pasiekiama visiems įmonės nariams ar klientams, ją reikia tinkamai pateikti. Tam ypač naudingi informaciniai ir bukletų laikikliai.

 

Informacijos laikymo tipai:

 

  • Foto rėmeliai

Tai – reprezentacinis variantas, todėl juose siūloma pateikti padėkos raštus, pasiekimus, diplomus ir kitą itin svarbią įmonės informaciją.

 

  • Bukletų laikikliai

Tai tinka biurams, kuriuose naudojami konkretūs bukletai ar katalogai. Į specialius dėklus sudėti informaciniai leidiniai atrodo tvarkingai ir iškart atkreipia dėmesį, todėl konkreti informacija vartotoją pasiekia greičiau. Bukletų laikikliai gali būti patys įvairiausi – nuo pastatomo laikiklio iki didelio dokumentų stovo. Tokie informaciniai ir bukletų laikikliai gali būti ir pakabinami – tuo pačiu tai tampa ir dekoratyvia biuro detale be to neužima vietos ant stalo. Visų tipų laikikliai gali būti sudaryti tiek iš vienos, tiek ir iš daugiau dalių (dažniausiai trijų).

 

  • Informaciniai laikikliai

Dažniausiai tokio tipo laikikliai yra naudojami ant biuro stalų – pristatyti žmogaus pareigas. Tačiau tai ne vienintelė jų paskirtis. Priklausomai nuo formos informaciniai laikikliai gali būti naudojami, pavyzdžiui, pateikti svarbią kontaktinę informaciją arba nurodyti darbo valandas. Tai itin populiaru įvairiuose administraciniuose biurų punktuose ar registracijose.

 

  • Rėmelių sistemos

Tokias sistemas dažniausiai galima pamatyti ten, kur pateikiami audinių pavyzdžiai ar pavyzdinės prezentacinės fotografijos. Tokio tipo informaciniai ir bukletų laikikliai yra vienas geriausių būdų ne tik pristatyti vartotojui informaciją (nesvarbu, ar tai parašyta lape, ar tai audinys, ar kita plona medžiaga), bet ir apsaugoti ją nuo susidėvėjimo. Plastikiniuose vartomuose rėmeliuose įdėta informacija atrodys reprezentatyviai ir tarnaus ilgesnį laiką. 

 

  • Informacinės lentelės

Tokios lentelės yra tarsi nuorodos, padedančios susigaudyti viešuose pastatuose ar biuruose. Tradicinės informacinės lentelės – tai itin populiarus būdas nurodyti, kur dirba konkretus asmuo – nurodant jo vardą ir pareigas. Tokio tipo lenteles galite pamatyti biuruose, ligoninėse, savivaldybių pastatuose ar bibliotekose. Tačiau svetainėje biurogidas.lt prekiaujama ir kitokio pobūdžio informaciniais ženklais. Pas mus galite įsigyti ir tualeto nuorodas, draudžiamuosius gyvūnų ar rūkymo ženklus, įspėjamuosius ženklus ar vaistinėlės informacinį ženklą.

 

Informaciniai ir bukletų laikikliai leidžia itin paprastai pateikti nuorodas ir gražiai bei profesionaliai paskelbti svarbią informaciją. Peržiūrėkite mūsų prekių katalogą ir išsirinkite Jums labiausiai tinkamus informacijos įrėminimo aksesuarus.