+370 607 89993info@biurogidas.lt
Naujausios prekės
Padažas blynams KĖDAINIŲ, bananų skonio, 260g
3.37 €
- +
Samsung Galaxy M13 (M135) Green, 6.6 ", PLS L..
Prekės kodas: SM M13 M135 64GB Green@369738
Samsung Galaxy M13 (M135) Green, 6.6 ", PLS L..
170.23 €
- +
Huawei FreeBuds 5i ANC, Bluetooth, Isle Blue ..
Prekės kodas: 55036652@388496
Huawei FreeBuds 5i ANC, Bluetooth, Isle Blue ..
97.92 €
- +
Visos prekės

Krepšelis

0 prekė(s) - 0.00 € Pirkti
Jūsų krepšelis yra tuščias!

Konferencijų įranga

Šiame skyriuje rasite prezentacijai, mokymams, renginiams suruošti reikiamus produktus, taip pat biuro darbo organizavimui reikalingas prekes: konferencinius stovus, pakabinamas ir pastatomas magnetines baltas ir žalias kreidines lentas, kamštines lentas, ekranus. Visi lentoms skirti priedai - smeigtukai kamštinėms lentoms, žymekliai, magnetai bei kempinėlės skirtos magnetinėms lentoms. Taip pat konferencijų dalyvių kortelėms laikyti skirti dėkliukuai bei įvairūs stovai brošiūroms ir kitai reklaminei medžiagai.

 

Konferencija – tai susirinkimas, kurio metu dalijamasi žiniomis, keičiamasi nuomonėmis, diskutuojama įvairiais klausimais. Šiandien tokio tipo susibūrimai yra itin populiarūs ir vyksta kur kas sklandžiau negu anksčiau, nes dabartinė konferencijų įranga leidžia ne tik  vaizduoti informaciją lentose, bet ir pateikti ją skaitmeniniu formatu, naudojant multimediją.

 

Konferencijoms skirta įranga tai:

  • Lentos. Jos gali būti magnetinės, kreidinės, tekstilinės, kamštinės ar stiklinės. Lentose itin patogu pateikti informaciją ne tik grafiškai, bet ir rašyti, ar susidaryti konferencijos eigos punktus. Lentas lengva prižiūrėti, jos yra vienas esminių konferencijų ar susirinkimo atributų.  
  • Konferencijų stovai – tai konferencijų įranga, kuri gali būti skirta įvairaus tipo lentų laikymui (dažniausiai tai magnetinės lentos) ar tiesiog baltų lapų atrėmimui ir pritvirtinimui. Tiek vienu, tiek kitu atveju, stovas leidžia rašyti arba braižyti patogiame aukštyje, tad susitikimo metu užtikrinamas komfortas. Be to, stovai - itin patogūs: jie yra mobilūs, todėl skirtingai nei pakabinamos lentos, gali būti nesunkiai perkeliami iš vienos vietos į kitą.
  • Ekranai. Šiuolaikinė paskaita ar konferencija sunkiai įsivaizduojama be projektoriaus ir balto ekrano. Tai konferencijų įranga, kuri leidžia pranešimą pamatyti platesnei auditorijai. Ekranai skiriasi savo dydžiu, todėl gali būti pritaikomi skirtingo dydžio auditorijose. Taip pat jų gali būti skirtingų tipų: elektriniai, ekranai su stovu (nešiojami), interaktyvios lentos bei paprasti klasikiniai pakabinami ekranai.
  • Projektoriai – tai bene pats patogiausias konferencijos moderavimo įrankis, nes paruoštą vaizdinę medžiagą galima atspindėti ekrane, tad visa auditorija ne tik girdi, bet ir mato tai, ką norite pasakyti bei parodyti. Dabar rinkoje siūlomi įvairiausi projektoriai, todėl juos nesunku pritaikyti norimoje erdvėje.
  • Vardinių kortelių dėklai – tai konferencijų įranga be kurios būtų sunku įsivaizduoti ne tik didelius, bet ir mažesnius informacinius renginius. Specialios konferencijų kortelės pakabintos ant kaklajuosčių ne tik padeda dalyviams pažinti vienas kitus, bet ir išskiria dalyvį iš minios.
  • Lazerinės rodyklės. Jų tipai įvairuoja nuo pačių paprasčiausių iki profesionalių pultelių, vienu metu leidžiančių valdyti net keletą programų bei lazerio šviesa pažymėti konkrečius, dėmesio vertus objektus. Lazerinės rodyklės palengvina prezentacijas ir padeda pranešėjui sutelkti auditorijos dėmesį į tam tikrus punktus ar vaizdinę informaciją.
  • Bloknotai, skirti konferencijų stovams, yra paprasčiausias būdas rašyti informaciją, o pasikeitus temai versti švarų lapą ir viską pradėti iš naujo. Taip pranešimai tampa aiškesni, tikslesni, sutelkti į konkrečias detales. Didelio formato lapuose informacijos pateikimui paliekama nemažai vietos.
  • Įvairių tipų lentų priedai. Tai gali būti magnetai, magnetinės kempinėlės, spaustukai (kamštinei lentai), specialūs rašikliai, skirti stiklui ar magnetinei lentai.

 

Internetinėje svetainėje biurogidas.lt siūlomas platus konferencijų įrangos pasirinkimas. Palengvinkite savo pranešimą ir paverskite jį profesionalesniu – įsigykite konferencijoms skirtos atributikos mūsų elektroninėje parduotuvėje!