+370 607 89993info@biurogidas.lt
Naujausios prekės
Lenovo ThinkPad X1 Carbon (Gen 10) Black, Pai..
Prekės kodas: 21CB00BPMH@378103
Lenovo ThinkPad X1 Carbon (Gen 10) Black, Pai..
3,047.42 €
- +
Asus ROG Phone 6 BATMAN Edition Night Black, ..
Prekės kodas: 90AI00D6-M00110@384336
Asus ROG Phone 6 BATMAN Edition Night Black, ..
1,263.31 €
- +
D-Link 10-Port Gigabit Smart Managed Switch D..
Prekės kodas: DGS-1210-10/E@385489
D-Link 10-Port Gigabit Smart Managed Switch D..
199.46 €
- +
Visos prekės

Krepšelis

0 prekė(s) - 0.00 € Pirkti
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Pasirinkite filtrą
  • Brėžio spalva
  • Gamintojai
Kainų diapazonas
Patikslinti paiešką

Rašymo ir koregavimo reikmenys

Šiame skyriuje yra platus tušinukų ir rašiklių asortimentas, dovanoms skirtų rašymo priemonių skyrius, taip pat plunksnakočiai ir kapsulės bei rašalas jiems. Įvairios paskirties žymekliai, dar vadinami \"markeriais\" suskirstyti pagal specifiką: tekstui žymėti, permanentiniai, magnetinėms lentoms skirti. Paparasti pieštukai ir drožtukai, automatiniai pieštukai bei grafitai jiems. Taip pat šioje kategorijoje rasite visas priemones, koreguojančias tai kas parašyta: juostinių ir pieštuko tipo korektorių, koregavimo skysčio su teptuku ir, žinoma, trintukų.

Kviečiame rinktis!

Rodyti po:
Rikiuoti:
Rašymo rinkinys: Tušinukas ir rašiklis KANSAS BC19647, ..
Prekės kodas: 809-19647
28.95 € (su PVM)
(28.95 €)
- +
Rašymo rinkinys: Tušinukas ir rašiklis OHIO BC19681-15
Prekės kodas: 809-19681-15
27.65 € (su PVM)
(27.65 €)
- +

Rašymo reikmenys gali būti patys įvairiausi – nuo skirtingų formų ir spalvų rašiklių iki korektorių. Internetinėje parduotuvėje „Biuro gidas“ siūlomas itin didelis šių priemonių pasirinkimas. Įvairūs tušinukai, pieštukai, permanentiniai žymekliai, plunksnakočiai, drožtukai, trintukai ar korektoriai – tai tik nedidelė dalis visos produkcijos, kurią rasite svetainėje.

Platus asortimentas

Kiekviena rašymo priemonė turi savo paskirtį, todėl prieš pirkdami, tiksliai nuspręskite, ko konkrečiai ieškote. Pateikiame orientacines gaires, kuriomis vadovaujantis rašiklio ar tam tikro korektoriaus paieška bus paprastesnė:

  • įvairūs rašikliai ir tušinukai dažniausiai reikalingi pildant bendrą informaciją, todėl kasdieniam naudojimui dairykitės patogių rašiklių, su paminkštinimu apatinėje dalyje, kuri priglus prie pirštų (taip ilgai rašant tušinuku, tų vietų neskaudės);
  • koregavimo reikmenys padės ištaisyti kartais neišvengiamai pasitaikančias klaidas, jei dažniau rašote ar piešiate pieštuku ar grafitu užteks ir trintuko, o rašalinėms priemonių žymėms naikinti reikės specialių koregavimo priemonių - korektorių;
  • pieštukai, trintukai ir drožtukai reikalingi dizaineriams, kurie darbą pradeda ne kompiuteryje, o popieriuje, tad nuolatinis eskizavimas be šių priemonių sunkiai įsivaizduojamas;
  • greitai nusivalantys baltos lentos žymekliai reikalingi dirbant su magnetine lenta, jų patogumas tas, kad ant slidaus paviršiaus jais lengva rašyti, užrašas yra aiškiai matomas ir kai reikia – lengvai nutrinamas;
  • teksto žymekliai padės išskirti ir pažymėti svarbią informaciją dokumentuose, skirtingomis spalvomis pažymėti žodžiai ar atskiros teksto dalys bus lengviau pastebimos, ypač jei dokumento apimtis yra labai didelė;
  • permanentiniai rašikliai dažniausiai naudojami sandėliavimui ir katalogavimui, nes lengvai nenusivalo ir yra pakankamai ryškūs.

Nuspręskite, kokie rašymo ar koregavimo reikmenys Jums reikalingi – prabangūs ir ilgaamžiai ar pasižymintys paprastumu ir kokybe. Nuo to priklauso ir priemonės kaina. Nors prabangūs raštinės reikmenys pasižymi aukštesne kaina, vidutinė šių prekių kaina tikrai nereiškia žemos kokybės. Apžvelkite pateiktą asortimentą ir išsirinkite optimaliausią variantą.

Reikalingų rašymo priemonių papildymus, tokius kaip papildomi pieštukai, grafitai ar rašiklių šerdelės, taip pat rasite internetinėje parduotuvėje „Biuro gidas“.

Ir darbui, ir dovanoms

Rašymo reikmenys taip pat gali būti praktiška ir vertinga dovana kolegai, verslo partneriui ar klientui: ypač jei žmogus mėgsta rašyti ar žymėtis informaciją, dovana tikrai bus panaudota.

Raštinės reikmenys biure yra svarbi darbo priemonė. Kilo sunkumų renkantis iš plataus asortimento? Susisiekite su elektroninės parduotuvės „Biuro gidas“ personalu.

Ieškokite priemonės, su kuria rašymas taps malonumu!