+370 607 89993info@biurogidas.lt
Naujausios prekės
Gigabyte Multimedia Keyboard & Mouse set KM63..
Prekės kodas: KM6300/USB@263243
Gigabyte Multimedia Keyboard & Mouse set KM63..
14.35 €
- +
Lenovo ThinkPad L490 LTE, Black, 14 ", IPS, F..
Prekės kodas: 20Q50020MX@258933
Lenovo ThinkPad L490 LTE, Black, 14 ", IPS, F..
994.77 €
- +
Sharp 40BF3E 40" (102 cm), Full HD, 1920 x 10..
220.95 €
- +
Visos prekės

Krepšelis

0 prekė(s) - 0.00 € Pirkti
Jūsų krepšelis yra tuščias!

Antspaudai ir tušas

Šiame skyriuje galite išsirinkti reikiamo dydžio ir formos antspaudą, datatorių ar numeratorių, taip pat rašiklį ar plunksnakotį su antspaudu, bei tušo antspaudams. Atkreipkite dėmesį: užsakę anspaudo korpusą į užsakymą įtraukite ir jam tinkamą gumelę (žiūrėkite susijusias prekes), o pageidaujamą tekstą nurodykite užsakymo pastabose. Jums peržiūrai bus atsiųstas maketas. Per 1-2 dienas po maketo patvirtinimo antspaudas bus pagamintas.

Notaras, gydytojas, įmonės vadovas neįsivaizduojamas be savo antspaudo. Internetinėje parduotuvėje „Biuro gidas“ rasite platų antspaudų asortimentą, taigi išsirinksite Jums tinkamus. Apvalus, reljefinis antspaudas, datatorius, numeratorius – tai tik keli pavyzdžiai iš įvairaus pasirinkimo. Mūsų elektroninėje parduotuvėje antspaudai ir tušas parduodami geromis kainomis. Palengvinkite kasdienes biuro ar darbo užduotis su patogiomis priemonėmis.

 

Kaip išsirinkti antspaudą?

 

Internetinėje parduotuvėje biurogidas.lt siūlomi apvalūs, keturkampiai antspaudai, kurių paviršius gali taip pat skirtis. Be to jie gali būti plastmasiniai arba mediniai. Reikalingi datatoriai ir numeratoriai? Turime ir jų! Iš tokio didelio pasirinkimo gali būti sunku pasirinkti vieną variantą. Teisingai nuspręsti bus lengviau, jeigu atkreipkite dėmesį į šiuos veiksnius:

  • darbo mobilumas. Jei tenka dirbti ne vien biure, patariama rinktis kišeninį spaudą. Jis yra kiek mažesnis už įprastą atspaudą ir turi sulankstomą spaudo profilį.
  • tušo poreikį. Antspaudai ir tušas paprastai neatskiriami vienas nuo kito, bet, jei nenorite vis pildyti pagalvėlės tušu, galite rinktis antspaudus, jau turinčius šiek tiek tušo ar rašalo viduje. Nenaudojant, jų gumelė liečiasi prie tušu tepto paviršiaus, o prispaudus prie popieriaus, spaudas apsiverčia ir rašalą perkelia ant paviršiaus. Ieškantiems paprastesnio varianto, siūlome medinius atspaudus, kuriuos prieš naudojimą visada reikės patrinti į tušu pripildytą pagalvėlę.
  • antspaudo išgaubtumas. Kai kuriais atvejais reikalingi įspaudžiami, reljefiniai antspaudai. Tokie antspaudai gaminami specialiu aparatu ant lipduko, kuris vėliau ir priklijuojamas ant dokumento.
  • spaudo surinkimas. Yra antspaudų, kuriuos surinkti galima patiems: turėdami vieną spaudą, jį galima pritaikyti keliems skirtingiems tikslams. Paprastai jie turi kelis raidžių, skaičių, simbolių pasirinkimus.
  • pasikartojantys poreikiai. Jei nuolat turite rašyti datą, puslapio skaičių, galite sau palengvinti šią užduotį su specialiu antspaudu – datatoriumi arba numeratoriumi. Jie turi besikeičiančių skaičių (ar datos) dalis, kurias galite nustatyti prieš naudodami.

 

Svarbu: jei užsakote antspaudo korpusą, nepamirškite į užsakymo formą įrašyti, kokios gumelės reikės (ji bus nurodyta prie susijusių prekių). Taip pat užsakymo pastabose įrašykite pageidaujamą antspaudo tekstą. Prieš gaminant antspaudą, Jums bus atsiųstas maketas, kurį galėsite peržiūrėti ir pateikti komentarus. Tik patvirtinus maketą, bus gaminamas antspaudas. Atspaudo gamyba trunka 1 – 2 dienas.

 

Aukštos kokybės tušas

 

Antspaudai ir tušas – vienas su kitu ypač susiję: juk be aukštos kokybės tušo negalėsite palikti gerai matomo antspaudo. Jei pasirinksite tušą, kuris lieja, skleidžia nemalonų kvapą, bus nemalonu taip užantspauduotą dokumentą atiduoti klientams. Todėl svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip pasirenkamas tušas.

 

  • Spalva. Dažniausiai naudojamas mėlynas tušas, jis aiškiai skiriasi nuo spausdinto teksto, gerai įsispaudžia, aiškiai matosi ant įvairių paviršių.
  • Paskirtis. Metaliniai antspaudai gali naudoti tik jiems specialiai pritaikytą tušą.

 

Jei Jums sunku išsirinkti, kurį antspaudą ar tušą naudoti, susisiekite su mūsų specialistais. Padėsime Jums išsirinkti teisingai.