+370 607 89993info@biurogidas.lt
Naujausios prekės
Camry CR 5018 Steam Iron, 3000 W, Water tank ..
Prekės kodas: CR 5018@375894
Camry CR 5018 Steam Iron, 3000 W, Water tank ..
25.01 €
- +
Adler Citrus Juicer AD 4013w White, 800 W, Nu..
Prekės kodas: AD 4013w@375904
Adler Citrus Juicer AD 4013w White, 800 W, Nu..
41.62 €
- +
Adler Hair Dryer and Brush, 2in1 AD 2023 1300..
Prekės kodas: AD 2023@375893
Adler Hair Dryer and Brush, 2in1 AD 2023 1300..
15.43 €
- +
Visos prekės

Krepšelis

0 prekė(s) - 0.00 € Pirkti
Jūsų krepšelis yra tuščias!

Antspaudai ir tušas

Šioje kategorijoje galite išsirinkti reikiamo dydžio ir formos antspaudą, datatorių ar numeratorių, taip pat – rašiklį ar plunksnakotį su antspaudu, tušą. Atkreipkite dėmesį: užsakę spaudo korpusą, į užsakymą įtraukite ir jam tinkamą gumelę (žiūrėkite susijusias prekes), o pageidaujamą tekstą nurodykite užsakymo pastabose. Jums peržiūrai bus atsiųstas maketas. Priemonė bus pagaminta per 1–2 dienas po maketo patvirtinimo.

Antspaudas – neatsiejama biuro, įstaigos priemonė. Notaras, gydytojas ar įmonės vadovas neįsivaizduojamas be asmeninio spaudo. Elektroninėje parduotuvėje „Biuro gidas“ rasite platų jų asortimentą, taigi išsirinksite Jums tinkamiausią variantą. Apvalus ar reljefinis, datatorius ar numeratorius – tai tik keli pavyzdžiai iš asortimento. Antspaudus, tušą bei kitus priedus čia įsigysite geromis kainomis. Taupykite laiką: palengvinkite kasdienes biuro ar darbo užduotis patogiomis priemonėmis.

 

Kaip išsirinkti?

 

Mūsų asortimente rasite apvalių ir keturkampių antspaudų, kurių paviršius gali taip pat skirtis, priklausomai nuo tipo bei formos. Be to, jie gali būti plastikiniai arba mediniai. Reikalingi datatoriai ir numeratoriai? Turime ir jų!

Iš tokio didelio pasirinkimo gali būti sunku pasirinkti vieną variantą. Teisingai nuspręsti bus lengviau, jeigu atkreipsite dėmesį į šiuos kriterijus:

  • darbo mobilumas. Jei tenka dirbti ne vien biure, patariama rinktis kišeninį spaudą. Jis yra kiek mažesnis už įprastą ir turi sulankstomą profilį.
  • išgaubtumas. Kai kuriais atvejais reikalingas įspaudžiamas, reljefinis spaudas. Tokie spaudai dedami specialiu aparatu ant lipduko, kuris vėliau ir priklijuojamas ant dokumento.
  • spaudo surinkimas. Yra antspaudų, kuriuose tekstą galima surinkti patiems: turint vieną spaudą, jį galima pritaikyti keliems skirtingiems tikslams. Paprastai tokie antspaudai turi kelis raidžių, skaičių, simbolių pasirinkimus.
  • pasikartojantys poreikiai. Jei nuolat turite rašyti datą, puslapio skaičių, galite sau palengvinti šią užduotį specialiomis priemonėmis – datatoriumi arba numeratoriumi. Jie turi besikeičiančių skaičių (ar datos) dalis, kurias galite nustatyti prieš naudodami.

 

Svarbu: jei užsakote spaudo korpusą, nepamirškite į užsakymo formą įrašyti, kokios gumelės reikės (ji bus nurodyta prie susijusių prekių). Taip pat užsakymo pastabose įrašykite pageidaujamą tekstą. Prieš gaminant priemonę, Jums bus atsiųstas maketas, kurį galėsite peržiūrėti ir pateikti komentarus. Antspaudas bus pagamintas tik patvirtinus maketą. Gamybos procesas trunka apie 1–2 dienas.

 

Aukštos kokybės tušas

 

Antspaudai ir tušas vienas su kitu ypač susiję: juk be aukštos kokybės tušo negalėsite palikti gerai matomo, ilgai neblunkančio antspaudo. Jei pasirinksite tušą, kuris lieja, skleidžia keistą kvapą, bus nemalonu taip pažymėtą dokumentą atiduoti klientams ar partneriams. Todėl svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip pasirenkamas tušas.

 

  • Spalva. Dažniausiai naudojamas mėlynas tušas: jis pastebimai skiriasi nuo spausdinto teksto, gerai įsispaudžia, aiškiai matosi ant įvairių paviršių.
  • Paskirtis. Metaliniam spaudui galima naudoti tik tokiam tipui skirtą, specialiai pritaikytą tušą.

 

Jei Jums sunku išsirinkti, kurį antspaudą ar tušą naudoti, susisiekite su mūsų specialistais. Mielai padėsime išsirinkti teisingai.