Apie mus

Esame patyrusių bendraminčių komanda, kuriai patikimumas ir ilgalaikiai santykiai - svarbiausi sau keliami tikslai. Norime pateisinti savo įmonės „Biuro gidas“ pavadinimą ir tapti Jūsų gidu biuro prekių pasaulyje. Tikime, kad komandinis darbas ir bendras tikslas – tai kelias į sėkmę.

Biuro priemonių ir technikos pasiūlą formuojame atitinkamai reaguodami į besikeičiančius įmonių poreikius. Dėl šios priežasties mūsų asortimente rasite priemonių, kurių reikia tiek pradedančiam verslui, tiek jau seniai veikiančioms rinkos lyderėms: kanceliarinės prekės, maisto ar buities priemonės, konferencinė įranga, biuro ir kompiuterinė technika, eksploatacinės medžiagos ir verslo dovanos. Įsigykite jas paprastai ir patogiai, o užsakymą gaukite laiku ir į pageidaujamą vietą.

pexels-pixabay-273238_1585-7b9b9ea697114eca1986c7c06a5f5130.jpg

Kodėl mes?

Internetinėje parduotuvėje „Biuro gidas“ parduodamos prekės padės:

  • pasirūpinti administraciniais poreikiais;
  • pasirūpinti archyvavimu;
  • suorganizuoti konferenciją;
  • rasti prekes mokyklinukams;
  • sugalvoti, ką padovanoti kolegai ar verslo partneriui;
  • suplanuoti įmonės laisvalaikį;
  • užtikrinti darbų saugą;
  • pasirūpinti išalkusiais kolegomis.
pexels-alizee-marchand-947845_4425-973afe03af3b3bcdb3622a9ac676af2b.jpg

Mums labai svarbu, kad visas reikiamas prekes galėtumėte užsakyti paprastai ir patogiai, be to jas gautumėte laiku ir į pageidaujamą vietą. Tad sukūrėme paprastą užsakymo sistemą, kuria naudotis išmoksite vos per kelias minutes.

Kanceliarines prekes galite užsisakyti telefonu, el. paštu arba elektroninėje parduotuvėje www.biurogidas.lt. Elektroninėje parduotuvėje www.biurogidas.lt galite pirkti be registracijos – tai greita ir patogu. Jeigu norite matyti savo užsakymų istoriją, kopijuoti anksčiau darytus užsakymus – prisiregistruokite. Registruoti vartotojai taip pat turi galimybę naudotis „Mėgstamiausių prekių“ krepšeliu: galite pasižymėti Jums svarbiausius produktus – tuomet juos greitai rasite „Mėgstamiausių prekių“ krepšelyje. Prekes pristatysime per vieną - tris darbo dienas visoje Lietuvoje.

Daugiau apie prekių užsakymą, apmokėjimą, pristatymą ar grąžinimą, galite skaityti čia.

Jūsų poreikiai formuoja mūsų asortimentą, o kiekvienas iškilęs klausimas skatina domėtis naujovėmis.

go-to-top