+370 607 89993info@biurogidas.lt
Naujausios prekės
ColorWay Magnetic Car Holder For Smartphone A..
Prekės kodas: CW-CHM09-BK@330634
ColorWay Magnetic Car Holder For Smartphone A..
9.98 €
- +
Dell Curved USB-C Hub Monitor U3821DW 38 ", I..
Prekės kodas: 210-AXNT@322907
Dell Curved USB-C Hub Monitor U3821DW 38 ", I..
1,178.71 €
- +
Samsung Galaxy A52 5G Violet, 6.5 ", Super AM..
Prekės kodas: A52 5G Violet@330653
Samsung Galaxy A52 5G Violet, 6.5 ", Super AM..
405.42 €
- +
Visos prekės

Krepšelis

0 prekė(s) - 0.00 € Pirkti
Jūsų krepšelis yra tuščias!

Darbo stalo reikmenys

Šioje kategorijoje daugybė smulkmenų ir stambesnių produktų naudojamų biure. Pirmiausia, žinoma, pieštukinės, horizontalios lentynėlės ir vertikalūs dokumentų stovai, taip pat kalendorių stovai, patiesalai ant stalo. Skylamušiai ir segikliai su sąsagėlėmis bei išsegikliais. Visos pakavimui skirtos prekės: pakavimo plėvelės ir pakavimo juostos bei jų laikikliai, kanceliariniai peiliukai, žirklės, klijai, likiuotės ir smulkiosios sąvaržėlės, smeigtukai, kanceliarinės gumelės, pirštų drėkinimo kempinėlės. Čia rasite ir notarams skirtas prekes: reples dokumentams susegti, akutes, notarinius lipdukus bei siūlus dokumentams rišti.

Biure dažnai prireikia įvairių priemonių: nuo žirklių iki specialių stovelių ar lentynėlių. Viską, ko gali prireikti produktyviam darbui (pavyzdžiui, dėklas dokumentams) rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje.

 

Dažniausiai biure reikalingi darbo stalo reikmenys

Įvairūs raštinės reikmenys reikalingi ne tik produktyvumui, bet ir bendrai tvarkai palaikyti. Taip pat yra daiktų, be kurių joks biuras tiesiog negali apsieiti. Pateikiame būtiniausių biuro reikmenų sąrašą. Visus juos galite rasti ir pas mus.

 

  • Lentynėlės ir stoveliai.

Jų dėka ant darbo stalo nesikaupia nesurūšiuotų ir netvarkingų dokumentų šūsnis. Kelių skyrelių dokumentų lentynėlės leidžia palaikyti tvarką ant stalo, o tai pat palengvina bendrą dokumentų paiešką. Stovelius galima laikyti tiek ant stalo, tiek lentynose, jie puikiai tinka archyvavimui.

  • Priemonės skirtos dokumentams susegti: skylamušiai, segikliai, sąsagėlės, sąvaržėlės, spaustukai.

Norint tvarkingai archyvuoti, sisteminti ir tvarkyti dokumentus, labai svarbu, kad šie taip pat tvarkingai sugultų segtuvuose. Įvairūs skylamušiai, segikliai ir sąvaržėlės padeda atskirti kelis susijusius dokumentus ir juos laikyti kartu. Taip pat siūlome specialias dėžutes laikyti sąvaržėlėms ar smeigtukams.

  • Žirklės, klijai, liniuotė ir dviguba lipni juosta.

Be to, kad biurui reikalingas ne vienas dėklas dokumentams, šios išvardintos raštinės priemonės taip pat yra vienos iš reikalingiausių, nors naudojamos ne itin dažnai.

  • Stalo kalendoriaus stovai ir pieštukinės

Tai priemonės, kurios taip pat priskiriamos prie tvarkingo biuro stalo. Jų rasti galite net kelių skirtingų dydžių ir formų. Dar vienas biuro atributas – stalo kalendoriui skirtas dėklas.

 

Internetinėje parduotuvėje „Biuro gidas“ rasite dėžutes lipniems lapeliams, lėkštutes pinigų grąžai bei specialius stovelius laiškams. Iškilus klausimams renkantis raštinės reikmenis naujai biuro vietai, skambinkite arba rašykite mums!