+370 607 89993info@biurogidas.lt
Naujausios prekės
Samsung Galaxy S20 FE Lavender, 6.5 ", Super ..
Prekės kodas: SM-G780 Lavender/@320343
Samsung Galaxy S20 FE Lavender, 6.5 ", Super ..
526.72 €
- +
Candy Refrigerator CMCL 4142WN Energy efficie..
Prekės kodas: CMCL 4142WN@332821
Candy Refrigerator CMCL 4142WN Energy efficie..
243.40 €
- +
Hikvision IP Bullet Camera DS-2CD2046G2-IU Ma..
Prekės kodas: KIPDS2CD2046G2IUF4@341139
Hikvision IP Bullet Camera DS-2CD2046G2-IU Ma..
189.08 €
- +
Visos prekės

Krepšelis

0 prekė(s) - 0.00 € Pirkti
Jūsų krepšelis yra tuščias!

Darbo stalo reikmenys

Šioje kategorijoje daugybė smulkmenų ir stambesnių produktų naudojamų biure. Pirmiausia, žinoma, pieštukinės, horizontalios lentynėlės ir vertikalūs dokumentų stovai, taip pat kalendorių stovai, patiesalai ant stalo. Skylamušiai ir segikliai su sąsagėlėmis bei išsegikliais. Visos pakavimui skirtos prekės: pakavimo plėvelės ir pakavimo juostos bei jų laikikliai, kanceliariniai peiliukai, žirklės, klijai, likiuotės ir smulkiosios sąvaržėlės, smeigtukai, kanceliarinės gumelės, pirštų drėkinimo kempinėlės. Čia rasite ir notarams skirtas prekes: reples dokumentams susegti, akutes, notarinius lipdukus bei siūlus dokumentams rišti.

Biure dažnai prireikia įvairių priemonių: nuo žirklių iki specialių stovelių ar lentynėlių. Viską, ko gali prireikti produktyviam darbui (pavyzdžiui, dėklas dokumentams) rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje.

 

Dažniausiai biure reikalingi darbo stalo reikmenys

Įvairūs raštinės reikmenys reikalingi ne tik produktyvumui, bet ir bendrai tvarkai palaikyti. Taip pat yra daiktų, be kurių joks biuras tiesiog negali apsieiti. Pateikiame būtiniausių biuro reikmenų sąrašą. Visus juos galite rasti ir pas mus.

 

  • Lentynėlės ir stoveliai.

Jų dėka ant darbo stalo nesikaupia nesurūšiuotų ir netvarkingų dokumentų šūsnis. Kelių skyrelių dokumentų lentynėlės leidžia palaikyti tvarką ant stalo, o tai pat palengvina bendrą dokumentų paiešką. Stovelius galima laikyti tiek ant stalo, tiek lentynose, jie puikiai tinka archyvavimui.

  • Priemonės skirtos dokumentams susegti: skylamušiai, segikliai, sąsagėlės, sąvaržėlės, spaustukai.

Norint tvarkingai archyvuoti, sisteminti ir tvarkyti dokumentus, labai svarbu, kad šie taip pat tvarkingai sugultų segtuvuose. Įvairūs skylamušiai, segikliai ir sąvaržėlės padeda atskirti kelis susijusius dokumentus ir juos laikyti kartu. Taip pat siūlome specialias dėžutes laikyti sąvaržėlėms ar smeigtukams.

  • Žirklės, klijai, liniuotė ir dviguba lipni juosta.

Be to, kad biurui reikalingas ne vienas dėklas dokumentams, šios išvardintos raštinės priemonės taip pat yra vienos iš reikalingiausių, nors naudojamos ne itin dažnai.

  • Stalo kalendoriaus stovai ir pieštukinės

Tai priemonės, kurios taip pat priskiriamos prie tvarkingo biuro stalo. Jų rasti galite net kelių skirtingų dydžių ir formų. Dar vienas biuro atributas – stalo kalendoriui skirtas dėklas.

 

Internetinėje parduotuvėje „Biuro gidas“ rasite dėžutes lipniems lapeliams, lėkštutes pinigų grąžai bei specialius stovelius laiškams. Iškilus klausimams renkantis raštinės reikmenis naujai biuro vietai, skambinkite arba rašykite mums!