+370 607 89993info@biurogidas.lt
Naujausios prekės
MyKronoz Smartwatch Zeround 3 Lite Yellow/Ye..
Prekės kodas: KRZEROUND3LITE- YELLOW/YELLOW@252543
MyKronoz Smartwatch Zeround 3 Lite  Yellow/Ye..
98.03 €
- +
Sony Xperia 10 Plus Black, 6.5 ", IPS LCD, 10..
Prekės kodas: XPERIA 10 PLUS BLACK@258196
Sony Xperia 10 Plus Black, 6.5 ", IPS LCD, 10..
321.44 €
- +
Samsung Galaxy Tab A 10.1 T515 10.1 ", Black,..
Prekės kodas: T515 BLACK@258469
Samsung Galaxy Tab A 10.1 T515 10.1 ", Black,..
273.25 €
- +
Visos prekės

Krepšelis

0 prekė(s) - 0.00 € Pirkti
Jūsų krepšelis yra tuščias!

Mokyklinės prekės

Šiame skyriuje prekės ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams skirtos mokslams ir darbeliams.  Piešimuii skirti dažai: guašas, akvarelė, tempera, akriliniai dažai, spalvoti pieštukai, flomasteriai, taip pat pučiami flomasteriai, stiklo dekoro dažai, žymekliai, skirti piešti ant audinių, vaškinės bei aliejinės kreidelės. Darbeliams skirtas modelinas, plastilinas, teptukai bei dažų maišymo paletės. Mokyklinė galanterija. Gaubliai. Čia rasite mokyklinius sąsiuvinius, bei piešimo ir tapybos albumus.

Šio skyriaus asortimentas prieš mokyklinį sezoną atnaujinamas.

Šioje skiltyje rasite viską, ko gali prireikti mokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikams.

 

Visos mokyklinės prekės vienoje vietoje

Vaikams mokykloje gali prireikti labai skirtingų dalykų, be to, kasmet apsipirkti mokyklai tenka iš naujo. Neretais atvejais daug mokyklinių prekių prireikia ir viduryje mokslo metų. Siūlome platų mokyklinių prekių asortimentą, kuris atnaujinamas prieš kiekvieną mokyklinį sezoną.

  • Mokyklinės kuprinės ir sportiniai krepšiai

Kuprinės gali būti labai skirtingos. Šioje skiltyje rasite kelis skirtingus kuprinių variantus už gerą kainą.

  • Flomasteriai, spalvoti pieštukai, kreidelės ir plunksnakočiai

Dailei, darbeliams ir namų darbams namuose reikia spalvotų rašymo priemonių. Jų asortimentas  biurogidas.lt svetainėje – ypač platus. Ieškokite patogių ir mokyklinio amžiaus vaikams pritaikytų, spalvingų plunksnakočių.

  • Dažymo reikmenys ir jų priedai

Skiltyje „mokyklinės prekės“ taip pat rasite ir visas priemones dažymui bei tapybai. Tai ir akvareliniai (vandeniniai) dažai, guašas, įvairaus storio teptukai, indeliai vandeniui bei specialūs piešimo ir tapybos sąsiuviniai.

  • Sąsiuviniai

Skirtingoms klasėms ir pamokoms gali prireikti labai skirtingų sąsiuvinių: tai ploni stambiomis linijomis pirmai klasei, smulkesnėmis – antrai klasei, standartiniai sąsiuviniai vyresniesiems. Kartu rasite ir žodynėliams, natoms skirtus sąsiuvinius, užrašų bloknotus. Taip pat visoms klasėms reikalingus aplankalus.

  • Spalvotas popierius, kartonas, plastilinas

Smulkesniems dailės darbams neretais atvejais prireikia ir spalvotų popieriaus lapų, kurie gali būti tiek kartoniniai, tiek ploni, vienpusiai ir dvipusiai. Taip pat rasite ir kelių skirtingų rūšių ir spalvų minkšto plastilino ar kitų lipdymui skirtų priemonių.

  • Braižymo priemonės

Vyresniesiems dažnai prireikia ne tik įprastų liniuočių matematikoje, bet ir skriestuvų, matlankių. Čia rasite įvairių braižybos priemonių, skirtingų ilgių medines, plastikines ir gumines liniuotes bei viską, ko gali prireikti braižyboje.

 

Visos mokyklinės prekės yra nuolat atnaujinamos. Pasirūpinkite savo vaikų mokykline atributika, apsipirkdami pas mus!