+370 607 89993info@biurogidas.lt
Naujausios prekės
ColorWay Magnetic Car Holder For Smartphone ..
Prekės kodas: CW-CHM07-GR@330630
ColorWay Magnetic Car Holder For Smartphone  ..
13.04 €
- +
Philips Sonicare Oral Irrigator HX8261/01 Cor..
Prekės kodas: HX8261/01@324643
Philips Sonicare Oral Irrigator HX8261/01 Cor..
80.75 €
- +
Samsung Galaxy A52 5G Blue, 6.5 ", Super AMOL..
Prekės kodas: A52 5G Blue@330652
Samsung Galaxy A52 5G Blue, 6.5 ", Super AMOL..
405.42 €
- +
Visos prekės

Krepšelis

0 prekė(s) - 0.00 € Pirkti
Jūsų krepšelis yra tuščias!

Pakavimo reikmenys

Čia pateikiami reikmenys, skirti paruošti prekes siuntimui, sandėliavimui, dovanojimui.

Tai – įvairūs maišeliai, dėžės, pakavimo juostos ir plėvelės, siuntinių vokai, dovanų maišeliai ir kitos pakavimo prekės.

 

 

Ruošiatės siųsti siuntinį, o gal norite gražiai supakuoti bendradarbiui skirtą dovaną? Įvairūs pakavimo reikmenys ir pakavimo medžiagos el. parduotuvėje „Biuro gidas“ parduodami geromis kainomis. Rinkitės pakavimo dėžę, lipnią juostą, pakavimo maišelius, o jei kartu siunčiate ir sąskaitą – papildomai užsisakykite lipnią įmautę siuntiniams.

 

Siuntinio vieta

 

Tinkamas siuntinio pakavimas ir kokybiškos pakavimo medžiagos – labai svarbu. Jei naudojatės pašto ar kurjerių paslaugomis, turbūt žinote, jog netvarkingai supakuoti siuntiniai nepriimami. Pašto skyriai ar siuntų tarnybos taip siekia apsaugoti siuntinio turinį: jei dėžė ar vokas praplyšęs, neužklijuotas, neaiškiai užrašytas gavėjo adresas, siuntinys gali lengvai pasimesti, turinys – išbyrėti ar tapti lengvu grobiu vagims.

 

Todėl reikalingi tam tikri pakavimo reikmenys, leidžiantys užtikrinti siuntinio turinio saugumą. Atkreipkite dėmesį:

 

  • pakavimo dėžė turi būti tvirtos formos, standi.
  • būtinas sandarumas – jei yra įplyšimų, jie turi būti užklijuoti.
  • siunčiama dėžė turi būti be tuščių ertmių: jos turi būti užpildytos.
  • atviras dalis turite užklijuoti lipnia juosta.
  • jei siunčiate dužius daiktus, naudokite burbulinę plėvelę: ja apsukite daiktus ir užklijuokite lipnia juosta.
  • jeigu dėžėje siunčiate ne vieną daiktą, patariama kiekvieną apvynioti plėvele (keliais sluoksniais) ir įdėti į pakavimo maišelį.
  • siunčiate lengvus daiktus? Panaudokite oro maišelius, kurie leis išlaikyti daiktus vienoje vietoje. taip pat galite naudoti ir glamžytą popierių.
  • birius daiktus patariama pirmiausia įdėti į plastikinius styginius (užspaudžiamus) maišelius, kad turinys dėžėje neišbyrėtų.
  • norite pridėti sąskaitą prie siuntinio? Pravers lipnios įmautės siuntiniams.

 

Taip supakuoti siuntiniai transportuojami saugiai. Mažesnius siuntinius galite įdėti į jiems skirtus minkštus vokus.

Tinkamai parinktos pakavimo medžiagos padeda išvengti nepatogumų, siuntos sugadinimo rizikų.

 

Jei siuntinius tenka siųsti dažnai, patariame įsigyti ir laikiklius pakavimo juostai ir plėvelei. Beje, šios pakavimo prekės pravers ne tik siuntiniams, bet ir ketinant kraustytis ar norint paruošti tam tikrus daiktus, dokumentus sandėliavimui. Gražiai supakuoti daiktai nepažeisti išsilaikys ilgiau.

 

Pakavimas pagal poreikius

 

Internetinėje parduotuvėje „Biuro gidas“ yra ne tik siuntiniams skirti pakavimo reikmenys. Čia esančias prekes galite panaudoti ir ketindami paruošti dovaną savo kolegai, verslo partneriams ar svarbiems klientams. Jei ruošiatės juos nustebinti dovana, galite ją supakuoti į šilkinį pakavimo popierių. Šis atrodo daug prabangiau nei tiesiog įprasta dovana siuntinio dėžutėje. Pakavimo medžiagos pravers įvairiose situacijose.

 

Nepamirškite ir popierinio maišelio dovanoms. Mūsų internetinėje parduotuvėje biurogidas.lt šie produktai skiriasi spalvomis bei dydžiais. Užsisakius internetu, pakavimo prekės pasieks jus vos per keletą dienų.

 

Domina kokybiškos mūsų siuntinių ir dovanų pakavimo prekės? Įvertinkite savo poreikius ir užsisakykite reikiamą kiekį patogiai, tiesiog internetu. Užtikriname konkurencingas kainas ir mūsų specialistų pagalbą.