Darbo kalendorius praskaidrins dieną

Darbas yra didelė mūsų gyvenimo dalis. Juk čia praleidžiame beveik visą savo dieną, didžiąją dalį savaitės. Todėl norisi, kad dirbti būtų kuo maloniau ir kuo patogiau. Sukant galvą, kokią verslo dovaną įteikti, verta apsvarstyti vieną paprastą, tačiau ypač patogų ir universalų daiktą – darbo kalendorių. Šiame įraše dalinamės, kodėl šie kalendoriai yra tokia puiki dovana ir kaip tinkamai jį parinkti.

Kokių jų yra?

Darbo kalendoriai skirstomi į dvi esmines grupes. Abi jos tinkamos kaip verslo dovanos.

  • Pakabinami, pastatomi kalendoriai. Jie puikiai papuoš darbo erdvę ir suteiks jai užbaigtumo. Tokius galima arba kabinti ant sienos (jie itin tinka sveikinant komandą), arba statyti ant stalo (tai – puiki individuali dovana).
  • Darbo knygos. Ši dovana gali keliauti visur kartu su žmogumi, todėl yra itin naudinga. Rinktis galite įvairius formatus – mažesnius ir didesnius, tuščiais ar linijomis sužymėtais lapais, su įvairia papildoma naudinga informacija (įsimintinos datos, šalių kodai ir panašiai).

Nepamiršti reikėtų ir priedų. Pavyzdžiui, stovai padės be vargo rasti vietą kalendoriui ant stalo ar kitoje biuro erdvėje.

Šios dvi rūšys – visiškai paprastos, tačiau prieš rinkdamiesi pamąstykite, kurią dovaną rinktis, kad ji būtų naudojama maksimaliai.

Tiks turintiems galybę atsakomybių

Darbo kalendorius gali smarkiai palengvinti darbo dieną. Tai idealus sprendimas tiek idėjoms, pastaboms žymėtis, tiek paprasčiausiai laikui, darbams planuoti. Juk ne visuomet po ranka turime išmanųjį įrenginį, ir ne visuomet jame patogu žymėtis darbui svarbius dalykus. Tokia dovana kasdien primins apie jūsų supratingumą ir rūpestingumą. Efektas bus dar stipresnis, jei kalendorių komplektuosite su solidžiai atrodančia rašymo priemone.

Puikus sprendimas ir visam kolektyvui

Ši verslo dovana puikiai tiks ir didesniam kiekiui žmonių. Jei norite nustebinti visą kolektyvą darbo, asmeninių ar didžiųjų metų švenčių proga – nedvejokite dėl šios idėjos. Juk komanda tokia dovana džiaugsis ištisus metus. Beje, pastatomi ar pakabinami kalendoriai gali puikiai papuošti darbo erdvę.

Darbiniai kalendoriai pravers kiekvienam – ir įmonės vadovui, ir pardavimų, apskaitos, klientų aptarnavimo, kokybės užtikrinimo ar kitos srities specialistui. Viskas, ko reikia – tai išsiaiškinti konkretesnius jų poreikius ir pomėgius. Pagal tai tereikės parinkti tinkamą formatą, spalvą. O tada beliks pasirūpinti dailia dovanos pakuote ir įteikimu.

go-to-top