- Fixed USB-C Car Charger, 30W | FIXCC30N-C-BK 443420
Gamintojas:
Fixed
| Prekės kodas: 166450
Neturime sandėlyje
Šios konfiguracijos produktų neturime
Šio produkto likutis pakankamas
Prekės parametrai
| Bar kodas | 8591680164615 |
| Garantija | 24 mėn |
| Gamintojo kodas (MPN) | FIXCC30N-C-BK |
| EAN kodas | 8591680164615 |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXCC30N-C-BK |
| Gamintojo prekės serija | USB-C Car Charger, 30W |
| Volume (m3) | 0.00 |
| Tare weight (kg) | 0.03 |
| Packing quantity | 1.00 |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 25.00 |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 5610 |
| Input | DC 12/24V |
| Išvestis | USB-C: 5V/3A, 9V/ 2.22A, 12V/1.67, PD 3.0 max. 30W |