- Fixed | Dual USB Travel Charger 17W | FIXC17N-2U-BK 423082
Gamintojas:
Fixed
| Prekės kodas: 160358
Neturime sandėlyje
Šios konfiguracijos produktų neturime
Šio produkto likutis pakankamas
Prekės parametrai
| Bar kodas | 8591680149957 |
| Garantija | 24 mėn |
| Gamintojo kodas (MPN) | FIXC17N-2U-BK |
| EAN kodas | 8591680149957 |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXC17N-2U-BK |
| Gamintojo prekės serija | Dual USB Travel Charger 17W |
| Volume (m3) | 0.00 |
| Tare weight (kg) | 0.05 |
| Packing quantity | 1.00 |
| Plastic (No PET) | 10.00 |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 40.00 |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 4923 |
| Input | 100-240V, 50-60Hz, 1A |
| Išvestis | 17W, 5V/3.4A |