- Fixed Mini USB-C/USB Travel Charger 45W | FIXC45M-CU-WH 443306
Gamintojas:
Fixed
| Prekės kodas: 170577
Neturime sandėlyje
Šios konfiguracijos produktų neturime
Šio produkto likutis pakankamas
Prekės parametrai
| Bar kodas | 8591680149995 |
| Garantija | 24 mėn |
| Gamintojo kodas (MPN) | FIXC45M-CU-WH |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXC45M-CU-WH |
| Gamintojo prekės serija | Mini USB-C/USB Travel Charger 45W |
| Volume (m3) | 0.00 |
| Tare weight (kg) | 0.04 |
| Packing quantity | 1.00 |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 36.00 |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 3927 |
| Input | AC 100-240V, 50 /60 Hz, 1A |
| Išvestis | USB-C: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A, 45W max; USB-A: DC 5V/2.4A 12W max |