+370 607 89993info@biurogidas.lt

Krepšelis

0 prekė(s) - 0.00 € Pirkti
Jūsų krepšelis yra tuščias!

Dezinfekcinis skystis ir kitos saugos priemonės

Dezinfekcinė priemonė rankoms ANTISEPT-D 10 litrų

-29% Dezinfekcinė priemonė rankoms ANTISEPT-D 10 litrų Dezinfekcinė priemonė rankoms ANTISEPT-D 10 litrų
Vieneto kaina (vnt.): 28.50 € 40.22 € Kaina su PVM

Prekės kodas: 706-448

Gamintojas: -
Pasiteirauti apie šią prekę
- +
 

Labai degūs skystis ir garai. Sukelia smarkų akių dirginimą. 

Dezinfekcinis skystis.

Dezinfekcinė priemonė rankoms ANTISEPT-D 10 litrų.

Rankų dezinfekantas, pagamintas pagal pasaulios sveikatos organizacijos (PSO) rekomenduojamą formulę Nr.1.

Etilo alkoholio pagrindo dezinfekcinis skystis.

SAVYBĖS IR PRIVALUMAI: 

• Jau paruoštas naudojimui. Naudojat tiksliai pagal panaudojimo instrukciją, efektyvus prieš apvalkalinių (lipofilinių) virusų grupę, kuriai priklauso ir SARS-CoV-2  (2019-nCoV) virusas.“ • Be kvapiklių ir dažiklių. 

PRITAIKYMAS IR PANAUDOJIMO INSTRUKCIJA: 

Užpilkite dezinfekanto ant delno, padenkite visą rankų paviršių ir trinkite rankas, kol nudžius.  Po valymo papildomai nuplauti, nuskalauti vandeniu nereikia.  Pastaba: PAVOJINGA. Labai degūs skystis ir garai. Laikyti vaikams neprieinamoje. Tik išoriniam naudojimui. Vengti kontakto su akimis. Naudokite biocidus saugiai.  

ATSARGIAI

Labai degūs skystis ir garai. Sukelia smarkų akių dirginimą

Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų degimo šaltinių. Nerūkyti.  Talpyklą laikyti sandariai uždarytą.  Įžeminti ir įtvirtinti talpyklą ir priėmimo įrangą.  Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. 

PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.  Laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Laikyti vėsioje vietoje. 


SAUGOS PRIEMONĖS:

Akių/veido apsauga: Jeigu gaminys tyška dėvėti apsauginius akinius (pagal EN 166). Rankų apsauga: Ilgesnio sąlyčio su oda metu dėvėti apsaugines pirštines (pagal EN 374). Kvėpavimo takų apsauga reikalinga viršijus ribines poveikio vertes. Komb. filtravimo įrenginys (DIN EN 14387).

LAIKYMO SĄLYGOS:

Talpą laikyti sandariai uždarytą tik originalioje pakuotėje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti.