+370 607 89993info@biurogidas.lt

Krepšelis

0 prekė(s) - 0.00 € Pirkti
Jūsų krepšelis yra tuščias!

Kava

Kavos kapsulės NESCAFE Dolce Gusto „Caramel Latte Macchiato”

-15% Kavos kapsulės NESCAFE Dolce Gusto „Caramel Latte Macchiato” Kavos kapsulės NESCAFE Dolce Gusto „Caramel Latte Macchiato”
Vieneto kaina (vnt.): 5.80 € 6.82 € Kaina su PVM

Prekės kodas: 711-106
Pakuotėje: 3

Kavos kapsulės NESCAFE Dolce Gusto „Caramel Latte Macchiato”, 168g, 16 vnt. Įspūdingas Italijos simbolis, kurį sudaro trys sluoksniai: karštas pienas, espresso ir gausus papuošimas pieno puta. Ši kava yra pagaminama iš dviejų kapsulių, vienoje kapsulėje - espresso kava, o kitoje - riebus pienas su karamelės skonio pagardu. 8 kavos kapsulės bei 8 pieno kapsulės, skirtos 8 (220ml) kavos puodeliams.

Gamintojas: Nescafe
Pasiteirauti apie šią prekę
- +
 

Caramel Latte Macchiato. Gausesnis pieno, negu Cappuccino, šis lepinantis sluoksniuotas Italijos simbolis yra unikalus karšto pieno, karamelės skonio, švelnios kavos bei purios putos mišinys. Talentingi kavos kūrėjai ištobulino NESCAFÉ® Dolce Gusto® Caramel Latte Macchiato dviejų kapsulių receptą: vienoje kapsulėje - espresso kava, tai specialus stiprus mišinys iš aukščiausios kokybės Arabika ir Robusta kavos pupelių, atvežtų iš keturių skirtingų kilmės vietų, įskaitant švelnaus skonio Brazilijos bei stipraus skonio ir vaisių kvapo Kolumbijos Arabikos kavos pupeles, o kitoje kapsulėje - riebus pienas su karamelės skonio pagardu.